12 Kasım 2016 Cumartesi

GKBT 18. Blog Tur : İki Mükemmel Hata | Fatih Murat Arsal | Yazar Tanıtımı   Geveze Kalemler'de bugün sizlere AŞKI YAZAN ADAM'dan, Fatih Murat Arsal'dan bahsedeceğiz.


Aranızda daha önce yazarın kitaplarını benim gibi okumamışlarınız varsa altını çizerek küçük bir uyarı bırakalım;
DİKKAT! FMArsal bağımlılık yapar! Yazar, imkânsız aşkları mutlu sonlarla taçlandıran yazar olarak tanındı. Sade bir anlatımla yazdığı romanlarının kadın ruhunu apaçık anlatabilmesi her zaman merak konusu oldu. Erkek doğasının sırlarını satırlara gizleyerek, hemcinslerinin biraz daha anlaşılır olmasını sağladı. Kalplere dokunan hikâyelerinin bağımlılık yaptığı söylentisi çıktı. Hayatta böyle şeyler olsa diyenler ve aşka inancı kalmamışlar için sevinerek söylüyorum ki FMArsalın kitaplarını okuyarak aşkı, dostluğu ve sıcacık aile bağlarının hepsini o sayfaların arasında bulacak ve keşfettikçe daha çok içinde kaybolmak isteyeceksiniz!


                                             İki Renk Aşk
Sayfa Sayısı : 688 Basım Yılı : 2014 Ephesus Yayınları Genç kız için aşk tek renkti! Kırmızıydı... Ve çok yakışıklı, uzun bir adama âşıktı... Bir başka erkeğe karşı kalbi çoktan kapanmıştı. En azından öyle sanıyordu... Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi! Hayatın sürprizlerini üzerinde barındırır gibiydi. Yanan düşlere, gri saçlara, tehlikeli gülüşlere sahipti. Mıknatısla çekilir gibi kaderi ona koşuyordu. Keşke onu yanlışlıkla öpmeseydi... Keşke onu itici bulduğunu belli etmeseydi... Keşke birlikte zaman geçirmekten kaçınabilseydi... Ve keşke... tehlikeli olduğunu hissedebilseydi! Geç kalmıştı! Gerçek aşkı, gerçek tutkuyu, hiç tanımadığı farklı bir adamın güçlü kollarında buldu. Bu iki renkli adam onun kaçamayacağı kaderiydi! Önyargılarla başlanan aşk yolculuğunda, yolunu kaybetmiş bir genç kızın aşka sürüklenişini destekleyeceğiniz bir FMArsal romanı daha!                                   İki Mükemmel Hata 


İki Mükemmel Hata Sayfa Sayısı: 576 Basım Yılı: 2016 Ephesus Yayınları Genç kız için hayatı mükemmeldi. Hatasızdı… Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti. Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi. En azından öyle sanıyordu… Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi! Yapmayı düşünmediği hataların sahibi gibiydi. Tehlikeli bir hayata, farklı bir dünyaya aitti. Kollarında, olmadığı biri gibi davranmak çok kolaydı. Keşke onunla hiç karşılaşmasaydı… Keşke dokunuşlarından etkilenmeseydi… Keşke imkânsız isteklerine karşı koyabilseydi. Ve keşke… onun bir hata olduğunu fark edebilseydi. Geç kalmıştı! Sahiplenilmeyi, tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu. Bu gülen gözlü adam onun tüm kalelerini yıkmıştı. Bazı hataların engellenemez olduğu aşk yolculuğunda, bir genç kızın en mükemmel hatasına yenilişini destekleyeceğiniz bir FMArsal romanı daha!

Yazarın diğer kitapları; • Nefretten Sonra • Seni Sevmek İstemedim • Yalnız Gözlerin İçin • Şahane Gelin • Anlaşma • Yemin • Ismarlama Bebek • Kusursuz Plan
0 yorum:

Yorum Gönder